Stádium-Díj jelöltjei

tudomány, művészet, közélet

HOSSZÚ KATINKA 

kategória: KÖZÉLET

jelölte :  Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnáziuma és Gimnáziuma


DR. HORVÁTH JÓZSEF

kategória: TUDOMÁNY

jelölte: Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnáziuma és Gimnáziuma 

CSUKÁS ISTVÁN

kategória: MŰVÉSZET

jelölte:  Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnáziuma és Gimnáziuma 

RUBIK ERNŐ

kategória: TUDOMÁNY

jelölte: Szent Benedek Iskola Budaörsi Tagintézmény

HALÁCSY PÉTER

kategória: TUDOMÁNY

jelölte: Szent Benedek Iskola Budaörsi Tagintézmény

IFJ. VIDNYÁNSZKY ATTILA

kategória: MŰVÉSZET

jelölte: Szent Benedek Iskola Budaörsi Tagintézmény

VÉCSEI H. MIKLÓS

kategória: MŰVÉSZET

jelölte: Szent Benedek Iskola Budaörsi Tagintézmény

MOLNÁR FERENC CARAMEL

kategória: MŰVÉSZET

jelölte: Szent Benedek Iskola Budaörsi Tagintézmény

RUZSA MAGDI

kategória: MŰVÉSZET

jelölte: Szent Benedek Iskola Budaörsi Tagintézmény

BAJI BALÁZS

kategória: KÖZÉLET

jelölte: Szent Benedek Iskola Budaörsi Tagintézmény

ESZTELECKI PÉTER

kategória: TUDOMÁNY

jelölte: Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta

MÁRIÁS ENDRE

kategória: KÖZÉLET

jelölte:  Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta

 BALLA ÁKOS

kategória: MŰVÉSZET

jelölte:  Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium, Zenta

ERDŐS MÁTYÁS

kategória: TUDOMÁNY

jelölte: Leövey Klára Gimnázium

KUBIK JÓZSEF

kategória: KÖZÉLET

jelölte: NYSZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

TÓTHNÉ PÁNCSICS EDINA

kategória: MŰVÉSZET

jelölte: Magiszter Alapfokú Művészeti Iskola

DR. ZACHER GÁBOR

kategória: TUDOMÁNY

jelölte: Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium

KOZMA IMRE atya

kategória: KÖZÉLET

jelölte: Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium

ORSÓS KRISZTIÁN

kategória: MŰVÉSZET

jelölte: Pécsi SZC Zsolnay Vilmos Szakgimnázium és Szakközépiskola

Dr. LÁCZAYNÉ PIPOLY CSILLA

kategória: MŰVÉSZET 

jelölte:  Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium

BARANYAI JÓZSEF 

kategória: TUDOMÁNY  

jelölte: ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Szombathely

ORBÁN ZSOLT

kategória: TUDOMÁNY, KÖZÉLET

jelölte: Verseghy Ferenc Gimnázium  Szolnok

KOVÁCS ÁDÁM 

kategória: MŰVÉSZET

jelölte: Eszterházy Károly Egyetem Gyakorlóiskola Eger

DR. NÉDA ZOLTÁN

kategória: TUDOMÁNY

jelölte: János Zsigmond Unitárius Kollégium Kolozsvár

HORVÁTH ANNA

kategória: KÖZÉLET

jelölte: János Zsigmond Unitárius Kollégium Kolozsvár

FÜZESSÉRI JÓZSEF

kategória:  KÖZÉLET

jelölte:  Szent Márton Katolikus Gimnázium és Általános Iskola Szikszó 

TOKAY ROZÁLIA ANNA 

kategória: KÖZÉLETMŰVÉSZET


jelölte: kolozsvári Báthory István Elméleti Líceum VI. C. osztálya

SCHMIDT PÁL

kategória: KÖZÉLET

jelölte: Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola Gimnázium Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Id. VIDNYÁNSZKY ATTILA

kategória:  MŰVÉSZET

jelölte: Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium 

Szeretnél kapcsolatba lépni velünk?